Vet du inte vem du ska kontakta? Skicka gärna ett mail till info@skarafrys.se, så ser vi till att det hamnar hos rätt person, eller ring oss på telefonnummer; 0511-24030.

Vår besöks/postadress är följande:

Skara Frys AB
Ängatorpsgatan 2
532 37 Skara


Annika Johansson
Ägare

Telefon: 0511-240 31
Fax: 0511-211 30
E-post: annika@skarafrys.se

Johan Carlsson
VD

Telefon: 0511-240 34
Fax: 0511-211 30
E-post: johan@skarafrys.se
 

Roger Magnusson
Lagerchef

Telefon
: 0511-240 45
Fax: 0511-186 99
E-post: roger@skarafrys.se
 
 
 
Tobias Wallin
Ekonomi

Telefon: 0511-240 33
Fax: 0511-211 30
E-post: tobias@skarafrys.se
 
 

Eva Johansson
Lager, Data

Telefon: 0511-240 35
Fax: 0511-186 99
E-post: eva@skarafrys.se
 
 
 
Elin Jonsson
Order

Telefon: 0511-240 36
Fax: 0511-211 30
E-post
: elin@skarafrys.se
 

Elisabet Thropp
Order

Telefon: 0511-240 37
Fax: 0511-186 99
E-post: elisabet@skarafrys.se
 
 

Anna Hyllenstrand
Ekonomi, Export

Telefon: 0511-240 46
Fax: 0511-211 30
E-post: anna@skarafrys.se